Lietuviškai

EUROPA-DIREKT
Europos ir tarpkultūrinių studijų institutas

Su mūsų pagalba Jūs galite susitikti žmones iš įvairių Europos šalių, mokytis jų kalbos, diskutuoti ir drauge linksmai leisti laiką !

Mes esame nepriklausoma institucija, visuomeninė, nepartinė ir laisva įvairių religijų žmonėms organizacija, kurios būstinė yra Vokietijoje, Drezdene (Dresden). Mes esame viena iš centrinių būstinių vokiečių-prancūzų jaunimo susivienijimo.

Mūsų renginiai, susitikimai, seminarai vyksta Vokietijoje ir mūsų partnerių šalyse: Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje bei kitose Europos šalyse.
Ką mes siūlome ?

Profesijų pagalba pažinti kitą visuomenės santvarką !

> projektai profesijos mokymo srityje
Įvairių profesijų besimokantis jaunimas keičiasi informacija. Savo pasirinktos specialybės įvertinimas tarptautiniu lygiu suteikia ne tik dalykinių, bet socialinių ir kalbinių žinių. Kitos kultūros ir mentaliteto palikti įspūdžiai aptariami drauge.

Naujos idėjos- kelių kultūrų susitikimo rezultatas !

> teminiai projektai
Skirtingų interesų grupės veikia kartu teminių susitikimų metu. Darbas grupėse bei nuomonių apsikeitimas išryškina kiekvienos kultūros ypatybes.

Žodžiai- skirtingų kultūrų skambūs šaukliai !

> kalbų mokymosi susitikimai vasarą
Su profesionalo pagalba bei pokalbių metu su kitais dalyviais išmokstama ne tik kalba, bet ir susipažįstama su kita šalimi.

Motyvuoti tarpininkai kuriant vieningą Europą !

> seminarai ir mokymas
Būsimieji projektų vadovai įgyja pedagoginių, metodinių bei kalbinių žinių, padėsiančių profesionaliai organizuoti ir vykdyti tarptautinius jaunimo susitikimus.
Dirbkite su mumis

Labai domitės šiuolaikiniu pasauliu, ryšiais jame, kultūra ir kalbomis ne tik kaip kasdieniu darbo užmokesčiu ?
Dauguma mūsų projektų siūlo ne tik vokiečių-prancūzų susitikimus, bet ir dar daug ką ypatingo bei idomaus, plečiant savo akiratį Europoje.

Jūs galite mums čia pagelbėti: laukiame Jūsų prisistatymo !

Žinoma, šia veikla galima užsiimti studijuojant ar dirbant.
Klausimai, projektai? Susiekite su mumis !

©europa-direkt e.V. ImpressumAktualisiert am 10. Juli 2018
Mitarbeiter: Passwort: Passwort vergessen?